pozadi
Hlavni logo

Úvodní stránka
O společnosti
Zaměstnání u STAVIPLASTU
Nabídka produktů
Poskytované služby
Realizované projekty
Technologie výroby
Návod k obsluze plastových oken
Poptávka
Kontakty


TOPlist

Plastová okna a dveře

Plastová okna jsou svými dokonalými užitnými vlastnostmi, příznivými pořizovacími náklady a téměř nulovou údržbou nejvýhodnější variantou mezi výplněmi stavebních konstrukcí. Současně Vám můžeme nabídnout sítě proti hmyzu, žaluzie, parapety, rolety a střešní okna. Samozřejmostí jsou i veškeré související služby jako je demontáž, montáž, zednické práce a likvidace stávajících oken.

ALUPLAST

ALUPLAST

Inovativní technika, kvalita bez kompromisů

Inovativní profilový systém pro výrobu oken ALUPLAST umožňuje zpracovatelům promyšlené, orientované řešení problému. Značka pro IQ systémy symbolizuje nárok ALUPLASTU na vlastní výrobky: inteligenci v systému, kvalitu v detailu. Okna společnosti STAVIPLAST jsou konstruovány tak, že se z nich dá vytvořit každý projekt (okna libovolného tvaru, posuvné konstrukce, zimní zahrady atd.).

Okna Vám zaručují maximální pohodlí při používání, jelikož splňují všechny požadavky "DOKONALÉHO OKNA".

MACO

 • mikroventilace ZDARMA - u každého OS otevíravo-sklopného okna
 • pojistka proti chybné manipulaci s klikou
 • dvě celoobvodové trvale pružné těsnění EPDM ( jedno na rámu, jedno na křídle ) dokonale utěsní proti
 • vnikání vody a povětrnostním vlivům. Sklo utěsněno trvale pružným těsněním EPDM. Barva těsnění standardně černá, za příplatek možnost použití šedého těsnění.
 • všechny druhy skel - proti vniknutí, tepelně izolovaná, zvukotěsná, ornamentální
 • bezpečnostní kování MACO
 • teplý distanční rámeček SWISSPACER
 • tepelná prostupnost U = 1,1 W/mna druhouK.

IDEAL 4000 Round Line

5-ti komorový systém IDEAL 4000 Round Line zaručuje vynikající tepelné a izolační vlastnosti a to díky přebudování vnitřních komor profilu s konstrukční hloubkou 70mm. Okna zhotovená v systému IDEAL 4000 Round Line umožňují být vyrobená i v probarveném profilu.

Zaoblené hrany dodávají harmonický vzhled, který se spojuje s nejvyšším komfortem bydlení.

Standardní výbavou je blokace otočení klikou otevřeném stavu.Kování je celoobvodové rakouské značky MACO,s dorazovým těsněním.Zasklení ve standardu je izolačním dvojsklem FLOAT 4-16-4 plněné Argonem s teplým distančním rámečkem SWISSPACER, který zamezuje rosení skla.
U = 1,1 W/mna druhouK. Velký výběr z dekorativních fólií.

 


IDEAL 4000 Classic Line

5- ti komorový systém IDEAL 4000 Classic Line vyrobený z německého profilu ALUPLAST, nabízí vynikající poměr kvality a ceny.

Stavební hloubka rámu je 70mm.Standardní výbavou je blokace otočení klikou v otevřeném stavu.Kování je celoobvodové rakouské značky MACO,s dorazovým těsněním.Zasklení ve standardu je izolačním dvojsklem FLOAT 4-16-4 plněné Argonem s teplým distančním rámečkem SWISSPACER, který zamezuje rosení skla. U = 1,1 W/mna druhouK.

 


ALUPLAST IDEAL 6000 lux

Nejluxusnější 6 - KOMOROVÝ SOFT PROFIL ALUPLAST IDEAL 6000 LUX se stavební hloubkou 80 mm. Profil se špičkovými vlasnostmi, vynikající stabilitou a pevností v moderním SOFT designu. Špičkové tepelně izolační vlastnosti, minimální náročnost na údržbu, dlouhodobá životnost a vysoká užitná hodnota jsou hlavní předností tohoto profilu.

Urámu s výztuhou = 1,1 W/mna druhouK

6 - KOMOROVÝ SYSTÉM z kvalitních německých PVC profilů ALUPLAST, se stavební hloubkou 80 mm a mohutnou ocelovou pozinkovanou výztuží ve všech částech rámu i křídla, dimenzovanou na základě statických výpočtů pro dané rozměry prvků FL4 - 16 - FL4 Uskla = 1,1 W/mna druhouK, standardně s hliníkovým distančním rámečkem. Za příplatek možnost teplého distančního rámečku Swisspacer, který výrazně minimalizuje možnost rosení na okrajích skla. Pro pocit soukromí a bezpečí v nabídce velký výběr ornamentních a bezpečnostních skel.

 

Tři celoobvodové trvale pružné těsnění EPDM ( dvě na rámu, jedno na křídle ) dokonale utěsní proti vnikání vody a povětrnostním vlivům. Střední těsnění chrání kování proti vlivům povětrnosti. Sklo utěsněno trvale pružným těsněním EPDM. Barva těsnění standardně černá, za příplatek možnost použití šedého těsnění.


VEKA

VEKA

VEKA okna zhotovíme pro Vás nejen v bílé barvě, hnědé nebo designu dřeva, ale také v mnoha dalších oblíbených barvách jako jsou signální modrá, purpurová, smaragdově zelená, zinková žlutá a dalších výrazných nuancích. K dispozici jsou také dvoubarevná provedení s bílou vnitřní barvou. Povrchová úprava je dokonale odolná vlivům prostředí, stárnutí a je barevně stálá a dá se lehce udržovat.

Okna jsou vyráběna z 5-ti komorových PVC profilů a jsou dle statických požadavků vyztužovány kovem. VEKA má ve svém programu více profilů (zaoblené nebo rovné tvary), se kterými je možné realizovat okenní architekturu odpovídající každému regionu a uspokojit nároky zákazníka.

5-ti komorový systém VEKA IDEAL PERFECTLINE

 

 • tvarově stalý, velmi dobře izolující 5-ti komorový systém
 • žádný průnik vzduchu skrz dvojnásobné speciální těsnění
 • výrazné snížení nákladů na vytápění
 • dokonalá izolace proti hluku
 • výrobek absolutně odolný vůči vlivům prostředí a stárnutí
 • nenáročné na údržbu
 • vysoká bezpečnost - kovové výztuže rámů
 • konstrukční hloubka 70 mm
 • mikroventilace ZDARMA - u každého OS otevíravo-sklopného okna
 • pojistka proti chybné manipulaci s klikou
 • všechny druhy skel - proti vniknutí, tepelně izolovaná, zvukotěsná, ornamentální tepelná prostupnost U = 1,1 W/mna druhouK

 

Izolační sklo

Naše společnost STAVIPLAST používá k zasklení oken vysoce hodnotné izolační dvojsklo nové generace splňující vysoké požadavky kladené na účinnou tepelnou izolaci.

Únik tepla okny představuje u většiny domů největší část z celkového úniku energie. Míru ztráty tepla, tedy tepelné propustnosti materiálu, vyjadřuje koeficient prostupu tepla U(k).
Čím nižší je jeho hodnota, tím větší je tepelná izolace.

Starší izolační skla dosahovala hodnot U = 2,7 W/mna druhouK, dnešní standard se pohybuje
v rozmezí 1,1 až 1,4 W/mna druhouK. Tato hodnota se již blíží hodnotě, jakou má 30 cm silná zeď.
Naše okna jsou standardně zasklena izolačními skly s tepelným odporem 1,1 W/mna druhouK.

 


Kování MACO

MACO

Firma STAVIPLAST používá značkové, masivní a lety prověřené kování značky Maco. To se vyznačuje spolehlivostí, robustností, dlouhou životností a snadnou údržbou. Antikorozní povrchová úprava je zhotovena stříbrným (bílým) chromátem.

Kování Maco, to je osvědčený stavebnicový systém složený z řady prvků, které umožňují nastavit požadovanou funkci a zajistit příslušnou úroveň bezpečnosti. V neposlední řadě ovlivňují i vzhled oken a dveří výběrem typu a barvy kliček, pantů v kombinaci s plastickými kryty či barvou a tvarem okapnic.

 

 • uzavírání ve více bodech s ovládáním jednou klikou
 • pojistka proti chybné manipulaci s klikou
 • zvedač křídla k odlehčení kování
 • mikroventilace
 • plně seřizovatelné kování ve 3 rovinách

 

Nejvyšší kvalita
Copyright © 2007-2017 STAVIPLAST
pozadi